PK Wronki

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej obchodzony jest w Polsce co roku 10 maja. To święto osób zatrudnionych w spółkach miejskich i przedsiębiorstwach prywatnych, dbających o czystość, dostawy wody i ciepła oraz transport publiczny. Jest wyrazem uznania dla pracowników komunalnych, których trud jest kluczowy dla codziennego funkcjonowania miast i wsi.
Obchody Dnia Komunalnika to doskonała okazja, aby przypomnieć i docenić zaangażowanie ludzi zapewniających sprawne funkcjonowanie naszej infrastruktury, często pracując niezależnie od warunków pogodowych i pory doby.

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

Z okazji naszego święta odbyło się dzisiaj spotkanie Pani Prezes Zarządu Moniki Stefaniak i Pana Burmistrza Rafała Zimny z pracownikami Spółki.

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej  Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej  Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności