PK Wronki

Dbajmy o wodę i własne zdrowie

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z utrzymującą się falą upałów oraz niewielką ilością opadów zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozsądne korzystanie z wody dostarczanej z sieci wodociągowej.

W miarę możliwości prosimy o ograniczenie podlewania trawników i ogródków, napełnianie basenów oraz mycie samochodów, szczególnie w godzinach największego zapotrzebowania na wodę. Dzięki temu wspólnie zadbamy o jej dostępność dla wszystkich mieszkańców.

Pamiętajmy również, że podczas wysokich temperatur odpowiednie nawodnienie organizmu ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Warto regularnie pić wodę, unikać nadmiernego przebywania na słońcu w najgorętszych godzinach dnia oraz zwracać uwagę na potrzeby dzieci i osób starszych.

Wspólnymi, nawet drobnymi działaniami możemy zadbać zarówno o komfort mieszkańców, jak i o racjonalne gospodarowanie wodą – zasobem, który szczególnie w czasie upałów staje się jeszcze cenniejszy.

Dziękujemy za zrozumienie, wyrozumiałość i współpracę.

Dbajmy o wodę i własne zdrowie
powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności